En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Deepanti'den Programlar: Fresh Download - Dosya İndirme Yoneticisi

  Paylaş
  avatar
  deepanti

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 301
  Yaş : 31
  Nerden : Sanal Alem
  Kişisel Mesaj : I'm Deepanti I'm Coming The Getcha
  Kayıt tarihi : 22/12/08

  Deepanti'den Programlar: Fresh Download - Dosya İndirme Yoneticisi

  Mesaj  deepanti Bir C.tesi Şub. 21, 2009 7:40 pm

  Tanitim :

  Fresh Download kolay kullanım özellikleri ile donatılmış ve hızı ile oldukça popüler olmuş bir dosya indirme yönetici programıdır. Internet üzerinden dosyaları çekerken kullandığı turbo hız özelliği ile istediğiniz dosyaları çok kısa süreler içerisinde bilgisayarınıza indirmenize olanak tanır. Diğer popüler dosya indirme yöneticilerinden sıkıldıysanız artık her türlü dosyanızı indirmek için bu indirme yöneticisini kullanabilirsiniz.

  FTP, HTTP ve HTTPS protokollerinden normal internet bağlantınızı kullanıp çok daha hızlı dosya indirmeleri gerçekleştirmesi, duraklatılan ve bozulmuş dosya transferlerini tekrardan devam ettirme gibi gerekli özelliklerinin yanında bir dosyayı indirirken 8 taneye kadar bağlantı kullanması ile daha hızlı indirme gibi gelişmiş özellikleri ile %400e varan oranlarda indirme hızını hızlandırması mümkündür.

  Internet Explorer, Mozilla Firebird ve Firefox, Netscape Communicator, Opera, Avant Browser, Crazy Browser, Maxthon / MyIE2, Slim Browser gibi farklı internet tarayıcıları ile de uyumlu olan Fresh Download ile dosyalarınızı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

  Dosya indirmelerinizi periyotlara göre yapabilme imkanı, pano görüntülenmesi, sürükle bırak özelliği, antivirüs desteği, proxy sunucuları ile uyumlu çalışabilme özellikleri gibi farklı özellikleri ile kullanımı daha da kolaylaştıran Fresh Download içerisinde bulundurduğu Zip ayrıştırma yazılımı ile de indirilen dosyaları açabilme olanağı sunuyor.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Ptsi Nis. 23, 2018 11:42 pm