En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Beyaz Gömlek

  Paylaş
  avatar
  deepanti

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 301
  Yaş : 31
  Nerden : Sanal Alem
  Kişisel Mesaj : I'm Deepanti I'm Coming The Getcha
  Kayıt tarihi : 22/12/08

  Beyaz Gömlek

  Mesaj  deepanti Bir Çarş. Şub. 18, 2009 2:41 pm

  Temel bir gün bir düğüne gitmiş. Düğünde en arka masaya oturup başlamış içki içmeye. Aradan iki saat geçmiş. Temel sarhoş olarak sahneye çıkıp mikrofonu almış ve davetlilere hitaben; hepinize üsten aşağıya s.çayım ama ha bu beyaz cömlekli hariç demiş ve masasına oturmuş.. Aradan 1 saat daha geçmiş ve Temel daha da sarhoş olarak sahneye çıkıp tekrar; hepinize üstten aşağıya s.çayım ha bu kenardaki beyaz cömlekli hariç demiş. Aradan bir saat daha geçmiş ve yine sahneye çıkıp hepinizi ustten aşağıya s.çayım habu beyaz cömlekli adam hariç deyince bir davetli dayanamamış; yav hepimize ustten aşağıya s.çtın anladık ta o beyaz gömlekli adama nıye s.çmadın? Temel; onunla cötimi sileceğum demiş.

   Forum Saati C.tesi Mart 17, 2018 1:35 pm