En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na salvolar

  Paylaş
  avatar
  || SuVaRi ||  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 1228
  Nerden : || İstanbuL||
  Kayıt tarihi : 21/08/08

  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na salvolar

  Mesaj  || SuVaRi || Bir Cuma Şub. 06, 2009 4:18 pm

  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na salvolar  "Yalan, iftira ile bu süreci sürdürmek isteyenler var. İşte bir tane de İstanbul'a göndermişler."

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Bazı liderler, bazı toplantılarda, değişik yerlerde değişik şekilde rozetler takıyorlar ama düne kadar bakıyorsunuz, eleştirel yaklaşmak değil, hakaret ettikleri şekilde iyice çarşaflamaya başladılar'' dedi.

  Erdoğan, parti genel merkezinde düzenlenen AK Parti 49. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, AK Parti'nin, kendisini milletine adayan bir parti olduğunu ve bu parti çatısı altında ülkeye hizmet etmenin tarihi bir sorumluluk olduğunu söyledi.

  AK Parti'nin, ''Türk milletinin vakarından, asaletinden doğan gücün adı'' olduğu görüşünü dile getiren Başbakan Erdoğan, ''Türkiye, AK Parti ile üzerindeki o ölü toprağını silkelemiş, şaha kalkmıştır'' diye konuştu.

  Türkiye'nin, bu iktidarıyla tarihi rekorlara imza atarak birçok ilkle tanıştığını ve mahalli idarelerde büyük bir dönüşüme imza attığını ifade eden Erdoğan, yerel kalkınmada mesafe kat edildiğini belirtti.

  Erdoğan, şöyle konuştu:

  ''AK Parti'li olmak, bu büyük harekete gönül vermek, bu büyük kadroyla birlikte yürümek, bu hareketi, bu misyonu temsil etmek büyük sorumluluktur. İnşallah mahcup olmadan, tökezlemeden sen-ben davasına düşmeden bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu ulvi emaneti, bu sorumluluğu şerefle taşıyacağız. Zira, AK Parti'li olmak, milletten aldığını yeniden millete vermektir. AK Parti'li olmak, halkın emanetini hakkaniyet duygusuyla liyakatle, sadakatle taşımaktır. Ak siyasetin asli özelliği, milletin hukukunu her koşulda korumaktır. Ak siyasetin temeli insan odaklı bir anlayışla insanımızı esenliğe kavuşturmak, ülkemizi adalet ve kalkınmayla yükseltmektir.''

  -''HİÇBİR KAVGANIN TARAFI OLACAK DEĞİLİZ''-

  Erdoğan, AK Parti'nin muhafazakar demokrat kimliğiyle, toplumsal merkeze oturan hüviyetiyle Türkiye Cumhuriyeti'nin büyüklüğüne, kazanımlarına sahip çıkan özelliğiyle Türkiye'nin bütün renkleri, desenleri ve fikirleriyle ahenk içinde olduğunu söyledi.

  Belli bir dinin, mezhebin, etnik kökenin, dünya görüşünün temsilcisi olmadıklarını vurgulayan Erdoğan, Türkiye'nin tüm farklılıklarını, çeşitliliğini aynı samimiyetle sahiplendiklerini ve aynı ruhla kucakladıklarını ifade etti. Farklılıklarının burada ortaya çıktığına işaret eden Erdoğan, şöyle devam etti:

  ''Seçim sürecine girdiğimiz için özellikle dikkatinizi çekiyorum; seçim süreçlerinde sinirleri germek için özel programlar düzenlenir. Tahrikler, kışkırtıcı ajitasyonlar, marjinal söylemler seçim atmosferini rehin almak ister. Biz bu tuzaklara karşı daima teyakkuz halinde olacağız. Hiçbir kavganın tarafı olacak değiliz, olmayacağız da. Hakikatin dili, felsefesi, bizim kendimizi anlatmamıza yeter. Bugüne kadarki seçimlerin hepsine demokrasinin, hukukun, ekonominin, siyasetin diliyle konuşarak, yalana, popülizme tenezzül etmeden, toplumun adalet taleplerinin sözcüsü olarak girdik. İcraatlarımız yüz ağartıcıdır."

  "EKREM TOSUN'U TANIYOR MU SORUSUNA YANIT"

  CHP'li Kılıçdaroğlu'nun bir çok kez tekrarladığı ''Ekrem Tosun'u tanıyor musun?'' sorusuna cevap verdi.

  Erdoğan, ''yalan, iftira ile bu süreci sürdürmek isteyenler var. İşte bir tane de İstanbul'a göndermişler'' dedi.

  Başbakan Erdoğan, şöyle konuştu:

  ''İnanıyorum ki bu seçimden de alnımız ak, başımız dik olarak milletimize mahcup olmadan çıkacağız.

  Siyaseti polemikle demagojiyle iftirayla yürütmeye çalışanlara, bıkmadan, usanmadan hizmetle, yatırımla bu ülkenin dört bir yanına bıraktığımız dev eserlerle cevap vereceğiz. Çünkü yalan, iftira ile bu süreci sürdürmek isteyenler var. İşte bir tane de İstanbul'a göndermişler. Bugün filanca Başbakan'ın nesidir diye soruyor. Ben bilmiyorum. Söyle bakıyımda bende tanıyım. Böyle bir şey olur mu? Ben ne biliyim, tanımıyorum, etmiyorum. Bunların akıl hocaları nereden ithaldir bilemiyorum. Senin projen var mı söyle? Siz benim muhatabım değilsiniz"

  Erdoğan, AK Parti'nin yerel seçimlerde kullanacağı sloganın ''İşte hizmet, işte millet' olacağını da açıkladı.

  AJANSLAR


  _________________

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 6:14 am