En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

    Gürkan Uygun (Memati) (1974 - .... )

    Paylaş
    avatar
    || SuVaRi ||    Cinsiyet : Erkek
    Mesaj Sayısı : 1228
    Nerden : || İstanbuL||
    Kayıt tarihi : 21/08/08

    Gürkan Uygun (Memati) (1974 - .... )

    Mesaj  || SuVaRi || Bir Paz Ocak 18, 2009 2:06 pm

    Gürkan Uygun (Memati)


    1974 yılında İzmit'te doğdu. Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı, 1990 yılında ise amatör tiyatroya başladı. Tatlı Kaçıklar, Affet Bizi Hocam, Böyle mi Olacaktı, Şapkadan Babam Çıktı, Deliyürek adlı dizilerde rol aldı. Fasülye adlı 35`lik sinema filminde oynadı. 7 yıl Dormen tiyatrosunda oyunculuk yaptı.


    Özelikle Etnik müzikleri ve dünya müzikleri dinlemeyi çok seviyor. Resim, karakalem çizim ve ufak heykelcikler yapıyor. Bu konularda herhangi bir eğitim almamış. Bunların dışında klarnet çalmak istiyor. Evindeki aksesuarları ve kullandığı eşyaları kendi yapmayı seviyor.


    Kurtlar Vadisi'nden sonra insanların sevgisini kazandı. Bundan çok büyük keyif duyuyor. İnsanlar onu Kurtlar Vadisi ile tanıdı. Bu dizi sayesinde beğenilen bir oyuncu oldu. Hayatında olumlu ve güzel değişiklikler oldu.


    Televizyon dizilerinde rol almaya 1995 yılında başladı. Kurtlar Vadisi ekibiyle de Deliyürek döneminde tanıştı. Deliyürek'in ardından bu dizi için düşünüldü. Kurtlar Vadisi'ne başlaması da bu şekilde oldu.

    Memati Kimdir
    Çocukken işlediği bir cinayet yüzünden uzun yıllar hapiste yatmıştır. Mafyanın çeşitli mevkilerinde tetikçilik yapmıştır. Polat Alemdar'la tanıştıktan sonra onun için çalışmaya başlamıştır.


    Sinirli ve aceleci karakteri yüzünden, olayları bütün olarak incelemek yerine kestirmeleri kullanmayı tercih eder. Hiçbir bilgisi olmamasına rağmen, Irak ve Irak`ta yaşayan insanlara karşı önyargılıdır. Memati için, Polat Alemdar'ın istek ve emirleri her şeyin üstündedir. Polat Alemdar`ın hizmetindeyken, artık bir mafya tetikçisi değil silahlı bir vatanseverdir. Doğrudan sonuca ulaşma yeteneği onun en önemli özelliğidir.


    Filmografi
    Kurtlar Vadisi Irak, Memati, 2005
    Çarpışma, Musta, 2005
    Şapkadan Babam Çıktı, Kerem, 2003
    Kurtlar Vadisi, Memati, 2003
    Aşkım Aşkım, 2001
    Fasulye, Koruma, 1999
    Yılan Hikayesi, Bölüm Oyuncusu, 1999
    Deli Yürek, Cihan, 1999
    Affet Bizi Hocam, 1998
    Hoşçakal Yarın, 1998
    Tatlı Kaçıklar, Tolgahan, 1996
    Çiçek Taksi, Konuk oyuncu, 1995
    _________________
    LÜTFEN KONULARA YORUM YAZIN!

    Bizimle çalışmak Forum Yönetiminde Yer Almak İstermisiniz?

    ..destegül YK..    Cinsiyet : Kadın
    Mesaj Sayısı : 543
    Nerden : istanbul
    Kayıt tarihi : 21/08/08

    Geri: Gürkan Uygun (Memati) (1974 - .... )

    Mesaj  ..destegül YK.. Bir Çarş. Ocak 21, 2009 9:19 pm

    wayyy seviyorum bu adamı yaa

      Forum Saati Çarş. Nis. 26, 2017 2:52 pm