En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Ashampoo Magical Security

  Paylaş
  avatar
  deepanti

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 301
  Yaş : 31
  Nerden : Sanal Alem
  Kişisel Mesaj : I'm Deepanti I'm Coming The Getcha
  Kayıt tarihi : 22/12/08

  Ashampoo Magical Security

  Mesaj  deepanti Bir C.tesi Ara. 27, 2008 7:58 pm

  Tanıtım:
  Ashampoo Magical Security, bir gizlilik koruma yazılımıdır. Bilgisayarınızda bulunan gizli verilerinizi şifreleyerek sizden başkalarının kullanmasını engelleyen yazılım diğer Ashampoo araçlarında olduğu gibi kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir. Dosya ve klasörlerinizi oldukça hızlı biçimde şifreleyebilmekte ve bu şifreleri kolayca çözümleyebilmektedir.

  Sahip olduğu dosya klasör görüntüleme gezgini ile şifrelemek istediğiniz verilere kolay erişim imkanı sunmaktadır. Ana menüsü üzerinde dosyalara, klasörlere ve alt dizinlere hızlıca erişip işlem yapabilme imkanı sunmakta olan yazılım yeni sürümünde şifreleme işlevinin yanına birçok önemli özellik eklemiştir.

  Yazılımı kullanmaya başladığınızda sizden kullanmak istediğiniz şifreyi girmenizi isteyecektir. Şifrenizi oluştururken büyük, küçük harf ve rakam kombinasyonuyla oluşturmaya dikkat ederseniz verileriniz daha da güvende olacaktır. Bu şekilde oluşturulan şifrelerin tahmin edilmesi veya kırılması oldukça güçtür.

  Dosya, klasör şifrelemesi yapmak için şifrelemek istediğiniz dosya ve klasörleri seçtikten sonra ana menü üzerindeki ikinci komut butonuna basmanız yeterli olacaktır. Bu komutla seçtiğiniz dosya ve klasörler şifrelenerek orjinallari silinecektir. Eğer kullanmakta olduğunuz şifreyi değiştirmek isterseniz yine ana menü üzerinden "Settings"(Ayarlar) > "Enter a new password"(Yeni bir parola gir) yolunu kullanabilirsiniz.

  Yazılım şifreleme işleminin yanı sıra güvenli dosya silme işlemini de gerçekleştirmektedir. Sade arayüzü, kolay kullanılabilirliği, hızlı işlem yapması ile veri güvenliğinizi sağlamak için kullanabileceğiniz alternatif bir yazılımdır.

  Dosya ve klasörlerinizi olduğu gibi şifreleyen yazılım yeni sürümünde dosya ve klasörleri kendiliğinden açılabilir biçimde, yani EXE halinde de şifreleyebilmektedir. Yazılımla sahip olduğunuz CD ve DVD medyalara da şifre koyabilirsiniz. Ayrıca şifrelemiş olduğunuz EXE dosyalarını CD ve DVD'lere aktabilirsiniz.

  Şifreleme işlemi ile birlikte sıkıştırma desteği de sunan yazılım, bu sayede şifrelediğiniz verilerin sabit diskiniz de daha az yer kaplamasını sağlamaktadır. Özel verilerinizi e-posta ile bir başkasına gönderirken güvenliğini tam anlamıyla sağlamak isterseniz yazılımın verileri şifreyelip e-posta ile gönderebilme özelliğini de kullanabilirsiniz.

  Boyut : 10.6 Mb

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  avatar
  TerminatöR  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 182
  Yaş : 29
  Nerden : SÖYLEMEM
  Kişisel Mesaj : BJK
  Kayıt tarihi : 18/09/08

  Geri: Ashampoo Magical Security

  Mesaj  TerminatöR Bir Perş. Ocak 22, 2009 2:55 am

  paylaşım için sagol kardeş. :.<a<.:

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 10:33 am