En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Tatil Fırsatları

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Tatil Fırsatları

  Mesaj  aratar34 Bir C.tesi Ekim 17, 2015 6:32 pm

  Uçak biletleri, tatil fırsatları ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gibi konular günümüzde fazlasıyla ilgi görmektedir. Uçak bileti almak ve seyahatini konforlu bir şekilde gerçekleştirmek isteyen insanlara yardımcı olan saygın bir sitede en güzel tatil fırsatlarını da öğrenebilir, dilerseniz taşıt kredisi gibi bir konuyu mercek altına alıp inceleme şansını yakalayabilirsiniz. En güncel bilgilere ulaşmak isteyenlerin değişmeyen adresi olan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ile sizde birbirinden değerli içeriklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uçak biletlerinden tatil fırsatlarına ve özel sağlık sigortasına kadar çok sayıda konuyu mercek altına almanıza imkan tanıyan bu saygın site sizinde beklentilerinize fazlasıyla cevap verebilir. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], tatil fırsatları ya da taşıt kredisi denildiğinde bir adım öne çıkma başarısını gösteren bu muhteşem siteyi ziyaret etmek için neden hala bekliyorsunuz? Çağın vazgeçilmezi olma başarısını gösteren sizde faydalanabilir ve istediğiniz bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ile alakalı bilgiler edinmek ve hayatınızın en güzel tatilini gerçekleştirmek tamamen sizin elinizde. Tek yapmanız gereken size önerdiğimiz bu muhteşem siteyi ziyaret etmek. Bizden söylemesi.

   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 2:10 am