En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  İstanbul Yurtları

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  İstanbul Yurtları

  Mesaj  aratar34 Bir Paz Tem. 05, 2015 7:41 pm

  Aksaray Üniversitesi ve Aksaray yurtları gibi çok önemli konularda güncel ve doğru bilgiler edinmek istediğinizde sizde [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli siteye giriş yapabilir ve gereksinim duyduğunuz konular hakkında kapsamlı şekilde fikir edinebilirsiniz. İstanbul yurtları, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] veya Aksaray yurtları denildiğinde bir adım öne çıkma başarısını gösteren ve saygınlığı ile herkesin büyük beğenisini kazanan bu saygın site sizinde yolunuza mutlaka ışık tutacaktır. En güvenli ve en ekonomik hizmeti almanıza imkan tanıyan bu harikulade site aracılığıyla sizde rahat ve derin bir nefes alma şansını yakalayabilirsiniz. Aksaray Üniversitesi ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]nı en doğru şekilde inceleyip mercek altına almayı arzuluyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden sizde bu eşsiz siteye giriş yapabilir ve İstanbul yurtları hakkında doğru şekilde bilgilenmeye başlamanın rahatlığını hissedebilirsiniz. Öğrencilere en iyi şekilde barınma imkanı sağlayan Aksaray yurtlarını tanımak ve en iyi hizmeti en uygun fiyata almak istemez misiniz? Evet isteriz diyorsanız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] konusunda isim yapma başarısını gösteren bu mükemmel siteyi sizde en yakın zamanda ziyaret etmelisiniz.

   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 2:09 am