En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Ouasar İstanbul

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Ouasar İstanbul

  Mesaj  aratar34 Bir Perş. Şub. 27, 2014 11:37 pm

  “Eğer dünya tek bir devlet olsaydı başkenti kesinlikle İstanbul olurdu.” Deyiminden yola çıkarak, dünya başkentlerinden en önemlisi olarak görülen İstanbul, aranılan o ayrıcalığı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sayesinde bekleyenleriyle buluşturuyor. İstanbul’un en gözde ve en merkezi semtlerinden biri olan Mecidiyeköy’de inşaat aşaması devam eden quasar İstanbul, eski likör fabrikası arazisi üzerinde yükselmeye devam ediyor. Lüks ve konfor ayrıntılarının hiçbirinden ödün vermeden hem iş hem de yaşam alanını bir araya getiriyor. Üstelik bütün bu ayrıcalıkları sunarken eski likör fabrikasının tarihi görünümünü yenileyerek göz zevkine de hitap eden quasar İstanbul 2015 yılında tamamlanıyor. Dünyaca ünlü iki farklı mimardan imzalar taşıyan kuleler iki farklı tasarımıyla İstanbul içinde quasar İstanbul’a ait bambaşka bir dünyaya kapıları açıyor. Son sistem teknolojiyi kullanarak modern dizaynından ödün vermeyen quasar İstanbul, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]nı yeniden canlandırarak tarihe ve doğaya verdiği önemi de vurguluyor. Kültür, sanat ve modanın kalbinin atmaya hazırlandığı quasar İstanbul içerisinde hem işyerleri hem yaşam alanları bir arada bulunuyor. Bu sayede yeni sakinlerine konforu ve rahatlığı tam anlamıyla fiziksel boyutta sunuyor. 2015 yılında tamamlanması beklenen quasar İstanbul şu an bile adından fazlasıyla söz ettiriyor. Daha fazla bilgi sahibi olmak için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En kısa süre içerisinde sitemize sizleri de beklemekteyiz.

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 11:02 pm