En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Eski Likör Fabrikası

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Eski Likör Fabrikası

  Mesaj  aratar34 Bir Perş. Şub. 27, 2014 7:59 pm

  İstanbul’un en önemli semtlerinden Mecidiyeköye, eski likör fabrikası arazisi üzerinde yükselen ve tarihi dokusu korunarak yepyeni bir soluk kazandırılan muhteşem bir proje daha geliyor. Birçok alanda layık görüldüğü ödüller sayesinde, meta lüks konseptinde İstanbul’a ayrı bir dünyanın kapılarını açacak olan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 2015 yılında tamamlanıyor. Sadece projenin ihtişamı ile değil aynı zamanda quasar İstanbul, düzenlediği etkinliklerle de basında adından fazlasıyla söz ettiriyor. Likör fabrikası arazisini yeniden değerlendirerek şimdiden İstanbul’un parlayan yıldızı olan quasar İstanbul, quasar sanat ve kültür çatısı altında en büyük etkinliklerinden birini gerçekleştirerek Maserati Ghilbi yi tanıttı. İtalya’nın en lüks otomobil markası olan Maserati Ghilbi’nin tanıtımını üstlendiği quasar İstanbul etkinliğine cemiyetin ünlü simaları katılım gerçekleştirdi. Eski [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] üzerinden tarihi dokusuyla lüksün ihtişamını ve huzuru bir araya getiren quasar İstanbul öncelikle Türkiye’ye dolayısı ile de dünya ya kendini şimdiden benimsetmiş durumda. 3 Avrupa 1.liği, 5 Türiye 1.liği ve 2 özel takdir ödülüne sahip olan quasar İstanbul projesi henüz proje aşamasındayken bütün bu ödüllerin sahibi olmayı başarmış durumda. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra dünyaca ünlü Fairmont Oteller zincirinin Türkiye’de ki ilk Otelini de quasar İstanbul projesi sabırsızlıkla 2015 yılında tamamlanmayı bekliyor. Daha ayrıntılı bilgi için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 6:15 am