En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Quasar İstanbul

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Quasar İstanbul

  Mesaj  aratar34 Bir Paz Şub. 23, 2014 5:31 pm

  Dünyanın en önemli metropol şehirlerinden biri ve Türkiye’nin gözbebeği İstanbul’a, quasar İstanbul sayesinde yepyeni bir soluk geliyor. Alışılmışın dışında bir dizayn, beklentilerin ötesinde bir yaşam tarzı için quasar İstanbul bambaşka bir boyutun kapılarını İstanbul’a açıyor. İstanbul’un en gözde semti Mecidiyeköy’de eski likör fabrikası arazisi üzerinde inşaatı devam eden quasar İstanbul hem merkezi bir konumda şehrin temposuna ayak uyduruyor hem de şehrin en curcunalı yerinde sakinliği ve huzuru bir araya getiriyor. Projenin [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arazisi üzerine inşa edilmesi sayesinde tarihi bir yapıyı yeniden canlandıran quasar İstanbul , birçok ödüle layık görülmüş. Metalüks bir proje olan quasar İstanbul içerisinde 2 farklı tasarıma sahip dünyaca ünlü mimarların imzalarını taşıyan 2 ayrı rezidans bulunuyor. Projenin hayata geçirilme aşamasından önceki hazırlık evresinde, quasar İstanbul tamamen her koşula elverişli ve geri dönüşüme katkı sağlayan bir proje olarak tasarlanmış. Bu sayede [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] projesi, henüz tamamlanmadan birçok alanda farklı ödüllere sahip. Sanatsal ve kültürel faaliyetlerin kalbinin atmaya hazırlandığı quasar İstanbul 2015 yılında seçkin sakinlerine kapılarını açmaya hazırlanıyor. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli sitemizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

   Forum Saati Salı Şub. 20, 2018 8:41 pm