En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  İstanbul Projesi

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  İstanbul Projesi

  Mesaj  aratar34 Bir Çarş. Şub. 19, 2014 4:09 pm

  İstanbul’un en gözde semtlerinden Mecidiyeköy’de inşa edilen ve eski likör fabrikası arazisi üzerine kurulan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] projesi şimdiden bütün çok büyük rağbet görüyor. Viatrans A.Ş ve Meydanbey ortaklığı ile gerçekleştirilen quasar İstanbul, Türkiye’nin ve Dünya’nın ilk ve metalüks projesi olma özelliğini taşıyor. On dört ve kırkıncı katlar arasında yer alan iki yüz on beş rezidans ile sakinlerini bekleyen quasar İstanbul projesi aynı zamanda lüksün ve zerafetin bambaşka bir boyutunu İstanbul’a yaşatmaya hazırlanıyor. İki ayrı kulede yer alan metalüks mekanlar, dünyaca tanınmış iki ayrı tasarım grubunun elinden çıkmış. Eski [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arazisi üzerine inşa edilen bu mimarlık şaheseri, hem Türkiye’ de hem Dünya da şimdiden adından fazlasıyla söz ettiriyor. 5 yıldızlı otel konforunda hem yaşam hem çalışma ortamı sağlayan quasar İstanbul projesi, quasar İstanbul seçkinlerine muhteşem görkemini, 2015 yılında kapılarını açarak sunmayı hedefliyor. Ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli sitemizi ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

   Forum Saati Paz Nis. 22, 2018 7:35 am