En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Kalitenin Adresi quasar İstanbul

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Kalitenin Adresi quasar İstanbul

  Mesaj  aratar34 Bir Çarş. Şub. 19, 2014 11:40 am

  Eski likör fabrikasının arazisi üzerine yeniden inşa edilen ve lüksün tanımını baştan sonra tekrar yapılandıran [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] projesi, 2015 yılında tamamlanacak olmasına rağmen adından sıkça söz ettiriyor. Hem ofis hem rezidans hem de mağazaların birlikte yer alacağı bu projede, lüks, kalite ve huzurun anlayışı baştan sonra değişiyor. İstanbul’un en gözde ve en merkezi semtlerinden biri olan Mecidiyeköy’ de yapımına son sürat devam eden quasar İstanbul, şimdiden birçok yabancının ilgisini üzerine çekmiş durumda.  Gayrimenkul sektörünün geldiği son noktayı gözler önüne seren bu mükemmel proje, Türkiye’nin gayrimenkul sektöründen dünya da bir adım daha önde olmasını sağlıyor. İki kule şeklinde tasarlanan quasar İstanbul projesi iki farklı mimar tarafından tasarlanmış. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arazisi üzerine kurulan bu projede ilk kulenin stili New York ve Paris’ten izler taşırken, ikinci kule ise Cosmopolitan, Naturel ve Cultural Mood olarak tasarımıyla göz kamaştırıyor. Eski likör fabrikası arazisi üzerinde inşaatı devam eden quasar İstanbul Projesi Viatrans A.Ş ve Meydanbey ortaklığı ile gerçekleştiriliyor.  Daha fazla ve detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

   Forum Saati C.tesi Mart 17, 2018 1:15 pm