En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Quasar İstanbul Projesi

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Quasar İstanbul Projesi

  Mesaj  aratar34 Bir Salı Şub. 18, 2014 7:34 am

  Kalite ile muhteşem Marmara Denizi’ni buluşturan quasar İstanbul projesi bu ayrıntısıyla büyük bir ilgi görüyor. İstanbul’un gözde ve merkez semtlerinden biri olan Mecidiyeköy’de hayata geçirilmekte olan quasar İstanbul Projesi, likör fabrikası arazisi üzerine kuruluyor. Bu sayede eski [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yapısını da yeniden inşa ederek, yaşam alanına uygun bir şekile dönüştürüyor. 2015 te tamamlanması planlanan ve inşaatı son sürat devam eden quasar İstanbul Projesi içerisinde en büyük ayrıntı ise teleferik olması. Teleferiğin Mecidiyeköy merkezli olup, Zincirlikuyu ve Altunizade den geçerek Küçük Çamlıcaya ulaşması hedefleniyor. Bu sayede toplu taşımayı da baz alarak hazırlanan quasar İstanbul projesi dikkatleri üzerine çekiyor ve rezidans sakinlerini likör fabrikası arazisinin tarihe ışık tutan yenilenmiş o mükemmel sahnesiyle buluşturuyor. Viatrans A.Ş ve Meydanbey ortaklığıyla (TOKİ) toplu konut idaresinden alınan bu arazinin en büyüleyici tarafı ise yeşilin hakim olacağı bir proje olması. En iyi kalite ve en lüks hizmet anlayışını benimseyen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] projesinin quasar değerleri içerisinde yer alan “insanlara sevgi ve anlık mutluluklar hediye eden bir yaşam kalitesi, zanaatkarlar topluluğunun eseridir” algısıyla birlikte, quasar İstanbul adından daha çok söz ettirecek gibi gözüküyor. Daha fazla bilgi sahibi olmak için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

   Forum Saati C.tesi Mart 17, 2018 1:18 pm