En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Eski Likör Fabrikası

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Eski Likör Fabrikası

  Mesaj  aratar34 Bir C.tesi Şub. 15, 2014 8:39 pm

  Gitgide yabancı yatırım şirketlerinin gözdesi olan ve her geçen gün adından her alanda daha fazla söz ettiren metropol İstanbul da, quasar İstanbul projesi hayat buluyor. Eski [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arazisi üzerinde gerçekleştirilmekte olan projenin Toplu Konut idaresi için girdiği ihalede %97lik pay Viatrans A.Ş ye ait iken, %3 lük pay ise Meydanbey firmasına ait olan quasar İstanbul da çalışmalara çoktan başlanmış olmakla birlikte, proje, yapım aşamasında bile birçok ödüle layık görüldü. Özellikle çevreye gösterdiği duyarlılığı sayesinde Turnepa / Deniz Temiz Derneği gibi deniz kirliliğine savaş açmış, çevreci birçok dernek ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde olan quasar İstanbul projesinin 2015 yılında tamamlanması hedefleniyor. Mevki olarak İstanbul’un en gözde ve en merkezi semtlerinden biri olan Mecidiyeköy de inşa edilen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] projesinin bitiminden sonra ise İstanbul, yeniliklerine ve ayrıcalıklarına bir yenisini daha eklemiş oluyor. Likör fabrikasının aslına uygun olarak inşa edilmesi ise bu tarihi binanın yeniden hayat bulmasını sağlıyor. Bu sayede, şehre bambaşka bir hava katacak olan quasar İstanbul Projesinin bitimini beklemeden birçok yabancı şimdiden rezidanslarda yerini ayırtmış olmakla birlikte, metrekaresi 6 bin 600 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan rezidans ve ofislerin konut kredileriyle alımı da mümkün kılınıyor. Daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. En kısa süre içerisinde sitemize sizleri de beklemekteyiz.

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 6:15 am