En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Ukash Makaleleri

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Ukash Makaleleri

  Mesaj  aratar34 Bir C.tesi Şub. 15, 2014 5:19 pm

  En popüler ödeme yöntemleri arasında yer alan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bizlere kimlik bilgileri kullanmadan ödeme imkanı sunuyor. Bir çok web sitesinde satışı yapılan ukash kartların kullanım alanları da son dönemde oldukça gelişti.
  Ukash kartlar;
  Online oyunlara yükleme yapma
  Skype hesabımıza kontör yükleme
  Facebook oyunlarına kredi yükleme
  Online bahis sitelerine ödeme yapma gibi bir çok amaç için kullanılabiliyor.
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kartların en büyük avantajı ise şüphesiz ki güvenli ve hızlı bir ödeme imkanı sunması. 19 haneli pin kodu sayesinde ukash oldukça güvenli bir hal alıyor. Aynı zamanda saniyeler içerisinde ukash kodunuz ile ödeme yapmanız mümkün.
  Ancak şunu söylemeliyiz ki internetten alışveriş ve internet kullanımının yaygınlaşmasına paralel olarak ukash kartlar da kullanım alanlarını geliştirerek devam edecektir. İnternette ödeme yapmaktan çekinen, kimlik bilgileri vermek istemeyen kişiler için birebir olan ukash kartları güvenli web sitelerinden satın almanızı şiddetle tavsiye ederiz. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] okuyarak ukash hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ziyaret ederek ukash makalelerini inceleyebilirsiniz.

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 6:14 am