En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Cilt Problemleri

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Cilt Problemleri

  Mesaj  aratar34 Bir C.tesi Şub. 15, 2014 4:03 pm

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kadınların yaşadığı en büyük sağlık problemleri arasında yer alıyor. Kadınlar için dış görünüşün ne kadar olduğunu biliyoruz. Cilt problemleri sebebiyle kadınlar neredeyse depresyona girme noktasına geliyor. Toplumlardan kendini soyutlayan , eşine karşı kendini güzel hissetmeyen bayanlar da mutsuz bir hayata merhaba diyor.
  Aslında bütün bu cilt sorunlarının çözümü oldukça basit. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bayan portalı ‘nda yer alan yazıları inceleyerek cilt sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Genellikle ciltte çatlaklar, siyah noktalar, sivilceler kadınların en sık rastladığı cilt problemleri. Ancak bunların hepsinin oldukça kolay çözüm yolları var. Yaşlılığa bağlı sorunlar başta olmak üzere gençlerde görülen cilt sorunlarını da vereceğimiz yöntemler ile çözümleyebilirsiniz.
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arayan bayanlar için siyah nokta maskeleri,
  Cilt bakımı yaparak cildi taze tutmak isteyen bayanlar için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] uygulayabilirsiniz.

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 5:50 pm