En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Likör Fabrikası

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Likör Fabrikası

  Mesaj  aratar34 Bir Çarş. Şub. 12, 2014 5:14 pm

  Harika bir enerjiyle evrenin en uzak yerlerinde parlayan enerjiye quasar denilmektedir. Medyada sıklıkla yer alan quasar İstanbul projesi de ışıl ışıl parlamaktadır. Viatrans Gayrimenkul Geliştirme, Kiralama ve Ticaret Anonim şirketi Türkiye’de İstanbul Mecidiyeköy’de bulunmakta olan eski [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arazisini bu projeye sebep satın almıştır. Firma %100 İsviçre sermayeli olup 2008 senesinde Türkiye’de faaliyete geçmiştir. Bu firma aynı zamanda Meydanbey Ortak Girişimin pilot ortağıdır. İsviçre merkezli firma Türkiye’de fon kaynağını kullanmaya karar vermiş ve İstanbul Avrupa yakasında Mecidiyeköy’de bulunmakta olan likör fabrikası için 200 milyon dolarlık bir yatırım yapmıştır. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. En yakın zamanda sitemize sizleri de bekliyoruz.

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 6:14 am