En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  2014 Saç Örgüsü Modelleri

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  2014 Saç Örgüsü Modelleri

  Mesaj  aratar34 Bir Salı Şub. 11, 2014 3:57 pm

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kadınların çoğu durumda yardımına yetişen bir modeldir. Saç örgüsü modellerinde esas olan yüz hatlarını ön plana çıkarmak ve saça düzgün , derli toplu bir hal vermektir. Yüzü güzel olan bayanların sıklıkla tercih ettiği saç örgüsü modelleri 2014 yılında da karşımıza sık olarak çıkacaktır.
  Okullarda kullanılabilmesi de saç örgüsü modellerini öne çıkarmaktadır. Okullardaki kurallardan dolayı bayanlar [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yaparken dikkatli olmak zorundadır. Daha çok gösterişli modeller yerine saç örgüsü modelleri tercih etmeniz hem okulun ağırlığına uyacak , hem de size iyi bir görünüm kazandıracaktır.
  Saç örgüsü çeşitlerini incelemek isteyenler [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden yararlanabilirler.

   Similar topics

   -

   Forum Saati Paz Nis. 22, 2018 7:34 am