En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Likör Fabrikası

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Likör Fabrikası

  Mesaj  aratar34 Bir Ptsi Şub. 10, 2014 8:23 pm

  Kıtalar arası bir şehir olan İstanbul ticaret merkezleri ve kuleleri ile adını fazlasıyla duyurmaktadır. Avrupa yakasında mecidiyeköy bölgesinde bulunan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dünyanın en iyi projesi olarak göze çarpmaktadır. Metalüks gayrimenkul projesi standartlarına sahip olması nedeniyle dünya birinciliği ödülüne layık görülmüş ve bu ödülü gururla almıştır. 3 tanede Avrupa birinciliğinin olması kalitenin değişmez adresi olduğunun ispatı niteliğindedir. Türkiye’de 2008 yılında kurulmuş olan firma kalitenin ve zarafetin öncüsü konumuna gelmiştir. Lüksü ve kaliteyi yaptığı projelerine yansıtmaya devam etmektedir. Viatrans A.Ş – Meydanbey Ortak Girişimi ile Mecidiyeköy’de bulunan eski [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]nın arazisini tesis etmiştir. Kaliteden ve gelecek nesilleri kucaklayan anlayışından vazgeçmeyerek taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Konuyla ilgili daha kapsamlı ve ayrıntılı bilgi sahibi olmak için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresini ziyaret etmeniz yeterli. En yakın zamanda sizleri de sitemize beklemekteyiz.

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 5:41 pm