En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Gebze Haberler

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Gebze Haberler

  Mesaj  aratar34 Bir Ptsi Ara. 16, 2013 12:07 pm

  Siyaset, eğitim, ekonomi, sağlık ve teknoloji başlıkları altında en güncel haberleri ziyaretçileri ile buluşturan sitemize sizleri de bekliyoruz. Gebze, gebze haberler ya da gebze haber denildiğinde öne çıkan sitemizde haber okumanın ve gündemi takip edebilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen ve iş ahlakı sayesinde taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan sitemizde birbirinden farklı haberler sizleri bekliyor. Haberlerde ara seçeneğimiz sayesinde istediğiniz haber veya haberlere hiç vakit kaybetmeden ulaşabilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz. Gebze haberler, gebze haber, gebze ve çok daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. Kalitenin ve doğru haberlerin buluştuğu adres olan gebzehaberler.com isimli sitemize en yakın zamanda sizleri de bekliyoruz.

   Forum Saati Salı Eyl. 26, 2017 6:55 am