En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Teknede Yılbaşı

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Teknede Yılbaşı

  Mesaj  aratar34 Bir C.tesi Ara. 14, 2013 12:14 am

  2014 yılına teknede yılbaşı partisiyle girmeye ne dersiniz? Teknede yılbaşı özel paketiyle boğazda parti ya da güzel bir boğaz turu Gezer Tour güvencesiyle sizleri bekliyor. Boğazın eşsiz manzarasında kaliteli ve titiz servisimiz, lezzetli mönümüz ve dolu dolu programımızla yılbaşı gecesinin tadını çıkarabilirsiniz. Showlar, canlı müzik, profesyonel DJ, yemek ve limitsiz içeceklerimiz eşliğinde boğaz turu ile yeni yıla farklı bir şekilde girmek isteyenleri teknede yılbaşı partimize bekliyoruz. teknededugun.com.tr adlı sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Sitemizde yeni yıl programımız ve mönümüzün yanı sıra diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler mevcut. Lüks tekne ve yatlarla teknede yılbaşı ve teknede düğün programlarımızın yanı sıra doğum günü, nişan, sünnet ve mezuniyet gibi kutlamalarımız da mevcut. Unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamak için tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek!

   Forum Saati C.tesi Eyl. 23, 2017 10:54 pm