En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Dövme Fiyatları

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Dövme Fiyatları

  Mesaj  aratar34 Bir Cuma Ara. 13, 2013 11:16 pm

  Çok eski çağlardan beri insanların kendini ifade etmesinin yollarından biri olarak kabul gören dövme bilhassa gençler tarafından kullanılmaktadır. Kalıcı dövme ve geçici dövme olarak çeşitleri bulunan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sanatı yaygın olarak kullanılan bir vücut süsleme sanatıdır. Dövme yaptırmak isteyenlerin ilk tercihi olan tattoohera sizlere kaliteli malzemeler kullanan uzman bir ekiple çalışma şansı veriyor. Her biri kendi tarzında uzmanlaşmış dövme sanatçıları ile hizmet veren tattoohera kişilere kendilerine özel bir dövme tasarımına sahip olma imkanını sunuyor. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adlı sitemizi ziyaret ederek hakkımızda ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, dövme modelleri ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hakkında bilgi edinebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu alabilir, hijyenik bir ortamda beğendiğiniz bir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] modelini uygulatabilirsiniz. Sizde hemen sitemizi ziyaret edin, dövmeciler dernek üyesi olan tattoohera’da güvenilir bir şekilde dövmenize kavuşun!

   Similar topics

   -

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 11:05 pm