En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Fantazi İç Giyimde Kadınların Tercihi

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Fantazi İç Giyimde Kadınların Tercihi

  Mesaj  aratar34 Bir Çarş. Kas. 27, 2013 4:36 pm

  Erkekler giyim konusunda bayanların arkasından adeta nal toplamaktadır. Genellikle erkekler giyim konusunda kadınlar kadar seçici olmadıklarından dolayı giyim sektörü çoğunlukla bayanların hizmetine amade durumdadır. İç giyimde de durum böyledir. Bayanlar en az dış giyimden ayakkabı ve çanta tercihine gösterdikleri özeni iç çamaşırı ürünlerine de göstermektedir.

  Bayan iç giyim ürünleri satın alırken alınan ürünün pamuk olup olmamasının yanında markalı ürünler tercih edilmelidir. Cilt ve beden sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerden birisi de bayan iç giyim ürünleridir. Bayanlar birbirinden şık fantezi gecelik jartiyerler vücut çorapları fantezi çoraplar gibi çok sayıda ürünlerden kendi zevklerine göre uygun olanı tercih etmektedirler.

  Fantazi iç giyim hangi yaş ve bedende olursa olsun kadınların vazgeçmedikleri iç giyim ürünlerindendir. Bununla birlikte birçok iç giyim firması hamile fantezi iç giyim ürünlerin de piyasaya sürmektedir. Hangi bedende olursanız olun birçok firmanın farklı renkte desende ve çeşitte iç giyim ürünleri bulunmaktadır. Sitemizde her bayanın zevkine uygun [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ürünleri bulunmaktadır. Alınan ürünlerdeki bayanların hassasiyetini iyi biliyoruz bu yüzden satın aldığınız ürünlerde özel paketleme ile buna bir çözüm getiriyoruz.

  Satın aldığınız iç çamaşırlarda rahatlığın yanında cazibeyi de sevenlerin tercihi fantezi iç giyim ürünlerinden yana olmaktadır. Bu çamaşırlar kadınların özgüvenini artırmasının yanında kendilerini daha da rahat hissetmesini sağlamaktadır. Birçok kadının dolabında mutlaka bulunduracağı farklı renkte konseptte ve çeşitte bulunan fantezi gecelikler bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından birisidir.

  Site Adresi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 2:10 am