En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Zayıflama Ayakkabısı

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Zayıflama Ayakkabısı

  Mesaj  aratar34 Bir Ptsi Kas. 25, 2013 8:20 pm

  Son 3,4 yıldır hemen hemen herkesin ayağında gördüğünüz zayıflama ayakkabısı nedir? niye zayıflama ayakkabısı deniyor? Gerçekten Zayıflatıyor mu? Orjinal zayıflama ayakkabısını nereden alırım? [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kullananların yorumları nasıl? kullananlar memnun mu?

  Herkesin kafasına takılan bir sürü soru var, ben de bu soruların cevaplarını araştırayım dedim çünkü kendim de almak istiyorum ve sizlerle de paylaşmak istedim.

  Zayıflama ayakkabısı tabanının tasarımı nedeniyle sallanan sandalye gibi öne ve arkaya rahat basmanızı sağlıyor, ayağın rahat hareket etmesi ve hızlı adım atmanızı sağlıyor gerçekten insan uçar gibi yürüyor. Arka bacak kaslarımın çalıştığını hissettim dik yürürseniz karın kaslarınız bile çalışıyor bence günde yarım saat bu ayakkabılarla yürürseniz kesinlikle etkisini görürsünüz.

  Ayakkabının orjinal olup olmadığını onlarca yere telefon açarak öğrendim, bana güven veren bir siteden almayı tercih ettim. En iyi yanıtları [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesinden aldım telefonla çok güzel bilgilendirdiler. Ürünü beğenmezseniz iade edebilirsiniz dediler. Sipariş hattı 02163077000 ayrıca ödemesini kapıda yapabilirsiniz dediklerinde iyice içim rahatladı.

  Kullanıcı yorumlarına baktığımda farklı kalitede ürünler olduğunu öğredim [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Markasının bile sahtesini yapmışlar ucuz fiyata satıyorlar halbuki fabrika hatasından kaynaklanan defolu ürünleri satıyorlarmış onun için aldığınız yere dikkat edin.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ayakkabı modelleri bitmiş yeni ayakkabı numaraları ne zaman gelecek belli değilmiş, Gelir gelmez biten ve çok satılan bir ürünmüş. ben görmedim ama genel piyasadaki söylemler bu şekilde.

  Sweat zayıflama ayakkabısıda son zamanlarda görmeye başladım. kullananlardan yorum göremedim yeni bir model olduğu için olabilir.

  Ben sonunda gold slim zayıflama ayakkabısı aldım ve çok memnunum. tavsiye ederim.

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 6:14 am