En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Saç Dökülmesi

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Saç Dökülmesi

  Mesaj  aratar34 Bir Salı Ekim 08, 2013 7:58 pm

  Saçlarınızın dökülmesi giderek artıyor mu? Ne yaparsanız yapın saçlarınızın dökülmesine engel olamıyor musunuz? [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] problemleri mi yaşıyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adlı sitemiz aracılığıyla sizlere tüm bu konularda ayrıntılı bilgi sağlıyoruz. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalnızca erkekler için değil kadınlar için de büyük bir sorun. Yıllar ilerledikçe ne yazık ki saçların dökülme hızı da artıyor. Saç dökülmesini engellemek ve dökülen saçların yerine tekrar saç çıkmasını sağlamak sizin elinizde. Bu konuda piyasada bulunan en iyi ilaçlar olarak kabul edilen minoxil ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hakkında ayrıntılı bilgiler sitemizde mevcut. Saç derinizdeki açılmalar ilaç yardımıyla giderilemeyecek düzeye geldiyse saç ekimi yaptırmak en kalıcı çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Saç ve cilt problemleri ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulmak için lütfen sitemizi ziyaret edin.

   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 2:01 am