En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

  Mesaj  aratar34 Bir C.tesi Ekim 05, 2013 3:53 pm

  Taksi plaka fiyatları tüm ticari taksi çalıştırmayı düşünenlerin merak ettiği konuların başında gelmektedir. İnternette bu konuyla ilgili yanıltıcı bilgiler bulunduran pek çok sitenin aksine [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitemizde [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hakkında en güncel ve en doğru bilgiler bulunmaktadır. Sitemizde İstanbul sarı taksi ve kırmızı taksi plakalarıyla ilgili hisse, durum, alış ve satış fiyatları ve kiraya alma ve kiraya verme fiyatlarını kolaylıkla bulabileceğiniz tablo ile istediğiniz tüm bilgilere erişmeniz mümkün. 30 yıllık tecrübemizle bu sektörün en önde gelenlerinden biri olarak sitemizde ayrıca ticari taksi alımı ve satımı için gerekenler ve ticari taksi plakası kiraya alma ve kiraya verme ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaktayız. Bunların yanı sıra [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] konu başlıkları hakkında da bilgi edinmek için lütfen sitemizi ziyaret edin.

   Similar topics

   -

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 6:13 am