En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Araç Sigortası

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Araç Sigortası

  Mesaj  aratar34 Bir C.tesi Ekim 05, 2013 11:16 am

  Ticari taksi çalıştırmak için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] satın almak ya da kiralamak istiyor ancak yapılması gereken işlemleri ve hazırlanması gereken evrakların neler olduğunu bilmiyor musunuz? Sahip olduğunuz ticari taksi plakasını satmak ya da kiraya vermek için yapmanız gerekenleri öğrenmek mi istiyorsunuz? Öyleyse tek yapmanız gereken [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adlı sitemizi ziyaret etmek. Sitemizde en güncel taksi plakası fiyatlarının yanı sıra taksi plakası ile ilgili haberleri de bulabilirsiniz. İstanbul sarı taksi ve kırmızı taksi fiyatlarıyla ilgili hisse, durum, alış ve satış fiyatları ile kiraya alma ve kiraya verme fiyatlarını içeren tablolar da sitemizde mevcuttur. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve araç sahiplerini ilgilendiren en önemli konuların başında gelen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] konu başlıkları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen sitemizi ziyaret edin.

   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 2:21 am