En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Saç Dökülmesi

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Saç Dökülmesi

  Mesaj  aratar34 Bir Salı Ekim 01, 2013 9:56 pm

  Saç dökülmesi özellikle erkekler için büyük bir problem olarak karşımıza çıkmakta. Gerek genetik sebepler gerekse ilerleyen yaş yüzünden [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] başlayan kişilerde estetik kaygılar baş göstermektedir. Saç dökülmesine karşı piyasada bulunan pek çok ürün ise ne yazık ki yeterli çözümü sağlayamamaktadır. Artık saç dökülmesinden şikayetçi olanlar için bir çözümümüz var: sarımsaklı şampuan . Uzun yıllardır kozmetik sektöründe hizmet vermekte olan firmamızın ürettiği [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kokuya yol açan maddelerin izole edilmesiyle saç dökülmesinden muzdarip olanların hizmetine sunulmaktadır. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kullanarak saç probleminizden kurtulmak istiyorsanız tek yapmanız gereken [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adlı sitemizi ziyaret etmek. Sitemizde ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi bulabilir, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 10:48 am