En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Lazer Epilasyon

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Lazer Epilasyon

  Mesaj  aratar34 Bir Salı Ekim 01, 2013 7:06 pm

  Estetik-Plastik cerrahi, lazer epilasyon, zayıflama birimi ve saç ekimi gibi konularda ayrıntılı bilgiler edinebileceğiniz bir site arıyorsanız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli sitemiz tam sizlere göre. Sitemizi ziyaret ederek saç ekimi ve lazer epilasyon gibi konularda kısa sürede çok detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitemizde yer alan numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşarak aklınızdaki soruları rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Alanında uzman olan doktorlarımız ve hemşirelerimizle en kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi sürdürüyoruz. Saç ekimi ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] denildiğinde sizlerinde bizi gözü kapalı tavsiye edeceğinize yürekten inanıyor ve hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgiler edinebilmeniz için sizleri sitemize davet ediyoruz. Lazer epilasyon, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve çok daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. En iyi ve en kaliteli hizmetlerden yararlanmanız için sizleri de en kısa süre içerisinde sitemize bekliyoruz.

   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 2:02 am