En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Kiralık Fuar Standı

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Kiralık Fuar Standı

  Mesaj  aratar34 Bir Salı Ekim 01, 2013 9:19 am

  Firmaların ürünlerini tanıtabilmek ve satabilmek amacıyla düzenli aralıklarla gerçekleştirdikleri fuarlar alıcı ve satıcıları bir araya getiren etkinliklerdir. Firmaların kendilerini en iyi temsil eden [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hangisi ise onu kullanmaları büyük önem taşımaktadır. Fuar standı fuar süresince firmanın hem ofisi hem de showroom’u olarak kullanılmaktadır. Firmaların müşterileri ve rakipleri tarafından fuar süresince fuar standları ziyaret edileceği için firmanın imajı açısından standlar hassas noktalardır. Firmanıza en uygun standı satın almak ya da kiralamak istiyorsanız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adlı sitemizi ziyaret etmenizi öneriyoruz. Özel (ahşap) sistem ve modüler sistem fuar standı üretiminde uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamızdan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] temin etmeniz de mümkün. Sitemizde bulunan iletişim numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 1:59 am