En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Promosyon Ajanda

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Promosyon Ajanda

  Mesaj  aratar34 Bir C.tesi Eyl. 28, 2013 7:06 pm

  Müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen ve bu sayede alanında öne çıkmayı başaran firmamızın [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli sitesine sizleri de bekliyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar geçen süreç içerisinde kaliteden taviz vermeyen anlayışımızla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan firmamız aracılığıyla, birbirinden güzel ve değişik ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Müşterilerinizin beğenisini kazanacak promosyon ürünlerinin imalat ve satışını yapan firmamız ile çalışmanın rahatlığını ve ayrıcalığını sizlerde yaşayın. Özellikle yılsonu dönemlerinde en fazla rağbet edilen ürünler arasında [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bulunmaktadır. Ciltli ajandalar ve sprialli ajandalar istenilmesi halinde içerisine reklam sayfaları eklenerek kurumunuzun kurumsal kimliğine uygun bir şekilde üretilebilmektedir. Promosyon ajanda ve diğer birçok ürünümüzle ilgili ayrıntılı ve geniş bilgileri sitemizde bulabilir, müşteri hizmetlerimizi arayarak aklınızdaki soruları paylaşabilirsiniz. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ürünleri söz konusu olduğunda sizlerin yoğun ilgisi ve memnuniyeti sayesinde öne çıkan sitemize en yakın zamanda sizleri de bekliyoruz.

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 5:43 pm