En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Merkez Kampüs

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Merkez Kampüs

  Mesaj  aratar34 Bir Cuma Eyl. 20, 2013 10:27 am

  Kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen ve ziyaretçilerinin güzel vakit geçirmesini hedefleyen sitemiz üniversite öğrencilerine hitap etmektedir. Merkez kampüs ve  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] denildiğinde sizlerin yoğun ilgisi ve beğenisi sayesinde öne çıkmayı başaran [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli sitemize sizleri de bekliyoruz. Sitemizde bilgi alışverişi yaparken aynı zamanda çok eğlenceli zaman geçirmenizde mümkün. Üniversite portalları arasına hızlı bir giriş yapan ve kalitesi sayesinde kendisine kısa sürede güzel bir yer edinen sitemizi mutlaka sizlerde ziyaret etmelisiniz. Özgün içeriğimiz, düzenli kategorilerimiz ve gözü yormayan kullanıcı dostu temamız ile ziyaretçilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Kampüs ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kelimelerine anlam katan sitemize en kısa süre içerisinde sizleri de bekliyoruz.

   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 2:22 am