En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Vds Hizmetleri

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Vds Hizmetleri

  Mesaj  aratar34 Bir Çarş. Eyl. 18, 2013 4:49 pm

  Son yıllarda neredeyse tüm firmalar kendilerine ait web siteleri kurdular. Ayrıca kişisel olarak kendine ait web sitesi kuran pek çok kişi bulunmakta. Sizde kendiniz ya da firmanız için web sitesi kurmak istiyorsanız ve hosting hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adlı sitemiz tam size göre. Yurtiçi ve yurtdışında hosting alanında lider firmalardan biri olmayı hedefleyen firmamız sizlere en kaliteli hosting hizmetini en hızlı ve en güvenilir şekilde satın alma imkanı sunuyor. Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve vds paketlerimizin yanı sıra Linux web hosting, Windows web hosting, Kurumsal web hosting, Linux bayi hosting, Windows bayi hosting hizmetlerimizde bulunmakta. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik modüler web hosting hizmetlerimizden faydalanmak, vps ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gibi konularla ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen sitemizi ziyaret edin.

   Forum Saati Salı Nis. 24, 2018 11:35 pm