En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Altın Döviz Piyasası

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Altın Döviz Piyasası

  Mesaj  aratar34 Bir Ptsi Eyl. 16, 2013 2:31 pm

  Yedi gün, yirmi dört saat birikiminizi ve yad değerlendirmek istediğiniz sermayenizi günlük, haftalık, aylık ve yıllık oranlarda getirisini görebileceğiniz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesi en güncel [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] fiyatları (Çeyrek altın, Yarım altın, Tam altın, Cumhuriyet altını, Ata Cumhuriyet, Reşat Altını, Gram, 14 ayar, 18 ayar, 22 ayar, Has altın ) ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (Dolar, Euro, Sterlin, Dinar, Kron, Japon Yeni ,  Frang) kuru fiyat bilgileri ile hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesinde altın ve döviz fiyatlarını en güncel şekilde takip edebilir, serbest piyasa ve merkez bankası fiyatlarını görebilirsiniz. Sitemiz siz kullanıcılarımıza en güncel fiyat bilgilerini sunarak, değerlendirmek istediğiniz tutarları hesaplayabilmektedir.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesinde altın ve döviz piyasası dışında, teknoloji ve otomotiv piyasasına dair haberleri de bulabilirsiniz. Ayrıca yatırım yapmak istediğiniz döviz cinsi ve diğer araçlar hakkında bilgi almak ve yorumda bulunmak için sitemizin forum kısmına giderek üye olabilir ve forum üyeleri ile yorum alış verişine başlayabilirsiniz. Forum sitemiz de piyasaya konu olan bir çok ürün hakkında bilgi sahip olabilir, haberleri takip edebilirsiniz. Altın – döviz piyasasının yanı sıra otomotiv, mobil cihazlar, elektronik ürünler ve diğer alanlar ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Haftanın her günü güncel altın, döviz, borsa, hisse, benzin fiyatları ile siz kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz.

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 5:46 pm