En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Telefon Dinleme

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Telefon Dinleme

  Mesaj  aratar34 Bir Paz Eyl. 15, 2013 4:00 pm

  Eşinizin ya da sevgilinizin sizi aldattığından mı kuşkulanıyorsunuz? Öyleyse artık bu kuşkularınızdan kurtulabilirsiniz. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yazılımı sayesinde izlemek istediğiniz kişinin tüm telefon görüşmelerini ve kısa mesajlarını takip edebileceksiniz. Telefon dinleme için casus telefon yazılımını takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yüklemeniz yeterli. Telefonda yapılan bütün görüşmeleri kaydederek sizin istediğiniz mail adresine ses dosyası olarak gönderen yazılım sayesinde ayrıca telefonun bulunduğu yeri de mail olarak alabilirsiniz. Telefondan yapılan facebook, viber ve whatsupp yazışmalarını da takip edebilirsiniz. Yüklemesi çok basit olan bu program için attığınız komutlar kesinlikle takip ettiğiniz kişi tarafından anlaşılamaz. Sunmuş olduğumuz hizmetler ile bu sektördeki güvenilir firmalardan biri olarak çalışma hayatımızı sürdürmekteyiz. Firmamıza ait [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adlı web sitemiz aracılığıyla satışını gerçekleştirmekte olduğumuz casus telefon yazılımları pek çok marka ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Nokia, Iphone, Blackberry, HTC, Sony ve Samsung bu markalardan bazılarıdır. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve birebir yer tespitini sağlayan bu yazılım ile takip ettiğiniz kişinin bütün telefon konuşmalarını dakikası dakikasına takip edebilecek, kendi belirlediğiniz sürelerde telefonun nerde olduğunu tespit edebileceksiniz. Casus telefon ve cep telefon dinleme ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. Sitemizde göreceğiniz ürünleri ücretsiz nakliye hizmetimizden yararlanarak kredi kartına 12 taksitle almanız mümkün. Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir. Casus telefon sayesinde [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sizin için problem olmaktan çıkacak. Sizde hemen casus telefon satın alın, kuşkularınızdan bir an önce kurtulun!

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 10:36 am