En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Eleman Online'a Yapılan Saldırı

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Eleman Online'a Yapılan Saldırı

  Mesaj  aratar34 Bir Perş. Eyl. 12, 2013 2:42 pm

  Eleman Online Türkiye'nin [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ilanları sitesidir.

  2008 yılından beri [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] alan adı üzerinden yayın yapmakta olan web sitemiz, bilişim suçu teşkil eden bir saldırıya maruz kalmıştır. Söz konusu saldırıyı yapan kişiler hakkında yasal süreç başlatılmıştır. Adli süreç sonuçlanıncaya kadar web sitemiz, şirketimize ait olan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] alan adı üzerinden yayın yapmaya devam edecektir.

  “Elemanonline” markasının tüm kullanım hakları münhasıran şirketimize aittir. Ticari markamızı kopyalamak ve taklit etmek suretiyle, hukuka aykırı yayın yapan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] web sitesinin şirketimizle hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

  Saygıyla bilgilerinize sunar, anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

  DB Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti / [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 10:37 am