En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Ortodonti Ankara

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Ortodonti Ankara

  Mesaj  aratar34 Bir Paz Eyl. 08, 2013 11:46 am

  Diş sağlığımıza yeteri kadar özen göstermediğimizde pek çok problemle karşı karşıya kalırız. Üstelik bu problemlerin bazıları vücudumuzda bulunan diğer organları da tehdit edebilecek kadar ciddi olabilir. Diş bakımı ve diş hastalıkları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] denildiğinde ön plana çıkan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adlı sitemizi ziyaret etmenizi öneriyoruz. 2012 yılından bu yana hizmet vermekte olan Karedent Ağız ve Dış Sağlığı polikliniğimize ait sitemiz, sunduğumuz hizmetler, diş hekimi ve personelimize ait ayrıntılı bilgiler içermektedir. Dişlerinize beyazlatma işlemi uygulatmak istiyorsanız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] alanında tanınan polikliniğimizden randevu almanız yeterli. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve sunduğumuz diğer hizmetler için lütfen sitemizi ziyaret ederek, iletişim numaralarımızdan bize ulaşın.

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 5:45 pm