En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Ukash Kart Nedir?

  Paylaş
  avatar
  aratar34

  Mesaj Sayısı : 188
  Kayıt tarihi : 28/07/13

  Ukash Kart Nedir?

  Mesaj  aratar34 Bir Salı Ağus. 27, 2013 11:51 pm

  İnternet üzerinden güvenli alışveriş yapabilmenin yeni adıdır Ukash Kart. İnternetin her geçen gün daha da yaygınlaşması ile birlikte alış veriş sitelerinin sayısı da gittikçe artmaktadır. Artan alış veriş siteleri alış veriş yapmayı daha cazip hale getirmiştir. Ancak alış veriş sitelerinin artması ile birlikte internet dolandırıcılığı da kaçınılmaz hale gelmiştir. Hal böyle olunca insanların daha güvenli alışveriş yapabilmelerini sağlamak için farklı yollar aranmaya başlanmıştır. İnternetten daha güvenli alış veriş nasıl yapılabilir düşüncesinden hareketle yeni yöntemler aranması ile birlikte kredi kartı gibi fakat kredi kartından daha güvenli olan bu yeni alış veriş sistemi geliştirilmiştir.

  Ukash Kart bu düşünceden hareketle insanların hizmetine sunulmuştur. İnsanların internet üzerinden alış veriş yaparken “acaba bilgilerim başkalarının eline geçer mi?” düşüncesiyle alış veriş yapmaktan vazgeçmelerinin önüne geçilebilmesi için geliştirilen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kart sistemi sayesinde artık istediğiniz internet sitesinden beğendiğiniz ürünü istediğiniz an aynı kredi kartı kullanır gibi rahat bir şekilde güvenle alışveriş yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.  Aynı kredi kartlarında olduğu gibi 19 haneli pin kodu bulunan kartınızla alış veriş yaparken kişisel bilgilerinizi, kredi kartı bilgilerinizi sanal ortamda da paylaşmanıza gerek kalmadan sadece 19 haneli pin kodunuzu kullanarak güvenle alış veriş yapacaksınız. Kartınıza istediğiniz an para yükleyebilirsiniz aynı zamanda kartınızda kullanmadığınız paranız kalırsa kartınızda bulunan parayı tekrar bozdurarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

  19 haneli pin numarasına bulunan Ukash Kart sanal ortamda güvenli alışveriş yapmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olacaktır. Sanal ortamda alış veriş yapmanın en güvenli yolu haline gelen ve insanlar tarafından daha yeni kullanılmaya başlayan ve her geçen gün kullanıcı sayısı daha da artacak olan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kart yakın bir zamanda kredi kartının tahtını sallayacak gibi görünüyor. Esas olarak bakıldığında kullanım açısından aynı kredi kartı gibi kullanışlı fakat kredi kartından daha güvenli olan bu sistemin kredi kartından farkı sadece alış veriş yapmadan önce kartınızda para olması veya kartınızdaki para yetersizse kartınıza para yükleme yapılması. Kısacası kartınızda yeterli miktarda para bulunması alışveriş yapmanız için yeterli olacak.  

  Site Adı: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 2:03 am