En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Kibarlı Ürünleri Panax

  Paylaş
  avatar
  kajucekirdek

  Mesaj Sayısı : 8
  Kayıt tarihi : 12/01/13

  Kibarlı Ürünleri Panax

  Mesaj  kajucekirdek Bir Perş. Mayıs 23, 2013 1:02 pm

  Kibarlı ürünleri faydaları ruhsal halin dengelenmesine de bulunur. Ürün, yasal olarak hazırlanıp müşterilerine ulaştırılmaktadır. Bilinen en eski bitkiler temel olarak alınarak gerekli incelemeler, kontrollerden sonra geliştirilmektedir. İlaç olmaması sebebiyle Sağlık Bakanlığı onayına gerek yoktur. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], Bitkisel gıda takviyesi olarak sağlık alanında yardımcı olmaktadır. Vücut sistemine etki ederek kısa zaman içinde yardımcı olmaktadır. Ürün, orjinal olup piyasadaki diğer ürünlerden tamamen farklıdır. Gıda, Tarım, Köy İşleri Bakanlığının onayıyla üretilerek dağıtılmaktadır. Yurt dışından da takipçisi bulunmaktadır.

  Mustafa Eraslan ve ekibi tarafından yıllar süren çalışmalar neticesinde ortaya çıkan ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 7/24 hizmet veren kibarliurunleri.panax.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

   Forum Saati Paz Nis. 22, 2018 7:22 am