En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Döviz Kurları

  Paylaş
  avatar
  Matkap

  Mesaj Sayısı : 5
  Kayıt tarihi : 02/02/13

  Döviz Kurları

  Mesaj  Matkap Bir Paz Mart 10, 2013 2:48 pm

  Piyasa Cafe

  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  Birikimlerini nerede kullanacağı konusunda karar veremeyenler ya da yatırım yapma konusunda çekimser olanların ortak korkusu kaybetmektir. Eğer daha önce herhangi bir yatırım aracını kullanmadıysanız başlamak için küçük miktarlarda ve farklı alanlarda paranızı değerlendirerek başlayabilirsiniz. Yatırım yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli faktör paranın likiditeye dönüşme hızı ve likiditeye dönerken uğradığı değer kaybıdır.  Ani nakit paraya ihtiyacınız olduğunda likidite faktörü size oldukça fayda sağlar. Yatırımlarınızı gerçekleştirdikten sonra piyasayı yakından takip etmeniz gerekir. Piyasacafe.com’dan her türlü yatırım aracına dair bilgileri bulabilirsiniz.

  Piyasacefe.com’dan nasıl yararlanabilirim diyenler için, site [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ndan, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]na, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve gram gümüş altın ons fiyatına kadar pek çok farklı alanda bilgiler içerir. İmkb’de yaşanan hareketlere, altının gram fiyatına, çeyrek altın fiyatına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Piyasalardaki tüm hareketlilikler, yatırım araçlarına dair ön görüleri buradan öğrenerek paranızı en uygun gördüğünüz şekilde yönlendirebilirsiniz. Borsadaki hisselerinizin durumlarını hangi hissenizin düşüp hangisinin yükseldiğini öğrenebilir, gerekli durumlarda hisse alım ya da satımını kolayca yapabilirsiniz.

  Piyasacafe.com sizlere en detaylı, en hızlı ve en doğru bilgiye ulaşmanızı sağlar. Yatırımlarınıza yön verirken mutlaka siteyi ziyaret etmelisiniz. Piyasaların değişken yapısı her saniye kar ya da zarar demektir. Zarardan kaçıp, kazançlarınızı katlamak istiyorsanız bu sitedeki nitelikli ve güncel bilgiler oldukça işinize yaracaktır.

  piyasacafe.com

   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 2:02 am