En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Kaliteli Klimalar

  Paylaş
  avatar
  Matkap

  Mesaj Sayısı : 5
  Kayıt tarihi : 02/02/13

  Kaliteli Klimalar

  Mesaj  Matkap Bir C.tesi Mart 09, 2013 7:54 pm

  Airfel Klima

  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  İleri iklim teknolojilerinin öncü markası olan iklimlendirme firması, sektörünün lider firması olmakla birlikte, teknolojide de sektörünün öncü firması olmaya devam ediyor. Ucuz fakat kaliteli hizmet anlayışıyla halka en iyi hizmeti amaçlayan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çeşitli ürünleriyle iklimlendirme teknolojisine çağ atlatan bir firma potansiyeli çizmektedir. Her cebe uygun çeşitleri, her yaşa hitap eden modelleri bulunan iklim teknoloji markası müşterilerinin kışın ısınma, yazın serinleme ihtiyaçlarını en ileri teknoloji kullanarak gerçekleştirmektedir.

  Özellikle [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] alanında sektöründe ileri teknolojisi ile müşterilerin tercih sebebi olan firma, ürün çeşitleri ile her kesime hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Duvar tipi, ticari ve mobil olarak üç çeşit sunulan ürünler, bu ürünlerin altında daha çok çeşitlere ayrılmaktadır. Duvar tipi modeller arasında inverter serisi, green serisi, turkuaz gold serisi ve çocuk odası serisi olmak üzere 4 model bulunmaktadır. İnverter serisinde 9000-23000 btu arasında modeller bulunmakta ve fiyatlar 1500-3000 tl arasında değişmektedir. Ayrıca inverter serisi ürünlerinde A/A enerji oranıyla büyük tasarruf sağlamaktadır. Green serisinde ise 9000-22000 btu arasında modeller bulunmakta ve fiyat olarak ekonomik sınıfa girmektedir. Bu seride fiyatlar ise 1000-2200 tl arasında değişmektedir. Diğer bir seri olan turkuaz gold serisi ise diğer modellere göre daha iyi özellikler içermekte ve büyük alanlarda kullanılmak için üretilmiştir. Bu seride 9000 ile 26500 btu arasında modeller bulunmakta fiyatlar ise 1200 ile 2200 arasında değişmektedir. Duvar tipi modellerin son serisi olan çocuk odası serisi modellerinde ise çocuğa zarar vermeyecek şekilde soğutmasıyla yaz aylarının sıcak günlerinde serin bir ortam yaratmaktadır. Ayrıca 1100-1200 tl arasında değişen fiyatları ile çocukların sağlığının yanında ailenin cebini de düşünmektedir.

  Görüldüğü üzere [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ile her kesime sunduğu uygun modeller ile sektöründe öncü olan firma her evde klima olması için tüm şartları zorlamaktadır. Klimasız ev kalmasın, eviniz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ile havalansın.

  hermarkakombi.com

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 11:00 pm