En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Forklift Kiralama

  Paylaş
  avatar
  Matkap

  Mesaj Sayısı : 5
  Kayıt tarihi : 02/02/13

  Forklift Kiralama

  Mesaj  Matkap Bir Salı Şub. 26, 2013 9:35 pm

  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ile sizlere [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] konusunda yardımcı oluyor. Farklı alanlarda farklı işler için ihtiyacınız olan forklift kiralama işlemini sizlere en iyi araçlarla 7/24 olarak hizmetinize sunuyoruz. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]mak dışında şirketlere kiralık vinç konusunda da çok sayıda çeşidimiz ile hizmet veriyoruz. Vinç kiralama isteyen firmalar boyutu her ne olursa olsun aradıkları vinçlerin bütün çeşitlerini firmamızdan kolay bir şekilde temin etme şansına sahipler. Forklift fiyatları içinde en uygun kiralamayı yapan firmamız isterseniz tek olarak isterseniz filo olarak bu araçları sizlere kiralayabiliyor. Forklift firmaları arasında en geniş çeşide sahip olan firmamız forklift kiralamak dışında bu araçların satışı konusunda da sizlere yardımcı oluyor. Satış sonrasında uzman ekibimiz ile araçlarınızda yaşayabileceğiniz problemleri yine firmamız sayesinde çok kısa bir süre içinde çözebilirsiniz. Sadece [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]lamak konusunda değil bunun dışındaki iş araçlarının satımı ve kiralaması konusunda da her zaman yanınızdayız. Şirketlerin sıkça kullandığı sepetli platformlar konusunda hem kiralama hem de satış işlemini yapan firmamız bunun dışında mobil vinç çeşitleri ile hem kiralama hem de satış olanağını sizlere sunuyor. Ayrıca personel yükseltici konusunda bir ihtiyacınız varsa en kısa sürede firmamızın internet sitesinde yer alan telefonlar ile bize ulaşarak bu araçların satışında veya kiralanmasında sizlere yardımcı oluyoruz. Bunlar dışında asfalt ve beton kesme makinalarının kiralanması da firmamızın çeşitleri arasın yer alıyor. Özellikle inşaat firmalarının çevre düzenlemesi konusunda kullandıkları silindir çeşitleri ve konteyner çeşitlerinin her tür modeli firmamızın bünyesinde bulunmaktadır. Ayrıca oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız içinde bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman kadromuz ve deneyimli personellerimiz ile sizin araç konusunda her türlü desteği almanızda elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz.

  nehirforklift.com

   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 2:21 am