En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Telefon Giydir

  Paylaş
  avatar
  Matkap

  Mesaj Sayısı : 5
  Kayıt tarihi : 02/02/13

  Telefon Giydir

  Mesaj  Matkap Bir Ptsi Şub. 18, 2013 1:03 pm

  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  Standartlaşan telefon modellerinin, estetik olarak kullanıcıları tatmin edememesi problemine çözüm olarak telefongiydir.com sizlere çeşitli alternatifler sunmaktadır. Hayatınızın önemli bir parçası olan telefonlarınızı daha keyifli ve kaliteli kullanmanız için telefongiydir.com'u sunuyoruz.

  Telefongiydir.com yurtdışından ithal ederek ya da yerli üretim telefon kılıfı, kapağı ve aksesuar çeşitlerini internet üzerinden satışa sunan bir web sitesidir.

  Ürünlerimiz, görsel estetiğin yanı sıra telefonunuzun fiziksel yıpranmalarını minimum düzeye indireyecek özelliklere sahiptir. Günlük hayatta ve iş hayatında iletişimin en önemli aracı olan ve oldukça hassas yapıya sahip telefonların her türlü fiziksel darbeye karşı korumayı sağlar. Bunun yanı sıra zevklerinize ve tarzlarınıza uygun modellerde kılıflar ile günlük yaşamınızı daha renkli, eğlenceli hale getirebilirsiniz. Mevcut tarzınıza uygun kılıflar ya da özellikle kadınlar için giyimine uygun kılıflar ile telefonlar görünüşünüzün bir parçası olmaktadır.

  Ürün çeşitlerimiz Apple, Samsung, Nokia, HTC, BlackBerry, LG, Sonny Ericson, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve Turkcell telefon, tablet kılıfları, akseuar çeşitleri , [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] telefongiydir.com da yer almaktadır.

  Telefongiydir.com'un tüm ürünlerde ücretsiz kargo ve jelatin hediyesi olması müşterilerine sağladığı koaylıklardan birisidir.

  Ödeme seçenekleri arasında kredi kartına peşin/taksitli ve kapıda ödeme mevcuttur. En hızlı kargo şirketleri ile çalışarak ürünü sağlıklı bir şekilde teslim almanızı sağlar.

  256 Bit SSL Şifreleme Teknolojisi ve sertifikalı güvenlik programları ile korunan telefongiydir.com, kişisel bilgilerinizi güvenle vereileceğiniz bi alt yapıya sagiptir.

  Tüm ürünlerin faturalı olması da güvenli ve hesaplı bir alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

  Tüm soru ve önerilerinize açık olan sitemiz, sorunuzu en kısa süre de çözüm üreterek yanıtlamaktadır. Sizlerin fikir ve önerileri bizim için her daim değerlidir.

  Bilgi için: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  telefongiydir.com

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 10:44 am