En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Kibarlı Ürünleri

  Paylaş
  avatar
  kajucekirdek

  Mesaj Sayısı : 8
  Kayıt tarihi : 12/01/13

  Kibarlı Ürünleri

  Mesaj  kajucekirdek Bir Salı Şub. 05, 2013 9:29 pm

  Kibarlı panax insan vücudunun ihtiyaç hissettiği kadar kullanılmasını uygun görür. Herkesin bünyesi çeşitli hastalıklara karşı farklı zaman dilimlerinden cevap verecektir. Kibarlı panax herkesin kullanımına uygun hazırlanmış ve piyasaya sunulmuştur. Her çeşit hastalığınızla mücadele ederken, sizlere takviye yardımı yapacak tek üründür. Sağlığınıza kavuşmanın mutluluğunu sizlere yaşatacak olan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] panax iyileşme sürecinizi kısaltacaktır. En az 3 hafta kullanımdan sonra etkisini göstermeye başlayacak olan besin takviyesi, emin adımlarla amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.
  Kibarlı panax faydaları nelerdir?
  Kibarlı panax faydaları ruhsal ve fiziksel açıdan hayatın olumsuz koşullarını tersine çevirecektir. Bu anlamda lider isim olmuş, ismini Dünya’ nın bir çok Ülkesine duyurmuştur. Kibarlı panax varlığıyla güven vererek vücudun hastalık süreçlerinde olumlu etkisini göstererek sağlıklı bir tedavi yöntemi uygulayacaktır. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] her çeşit hastalık için tedavi edici olup, herkesin kullanımına uygundur.

   Forum Saati Ptsi Mart 19, 2018 6:10 am