En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Kibarlı Panax

  Paylaş
  avatar
  kajucekirdek

  Mesaj Sayısı : 8
  Kayıt tarihi : 12/01/13

  Kibarlı Panax

  Mesaj  kajucekirdek Bir Cuma Şub. 01, 2013 8:38 pm

  Kibarlı panax ürünleri doğal içeriğiyle oynanmayan tek ürün olma özelliği taşımaktadır. Doğadan geldiği gibi, bitkisel besin takviyelerinde yer alan benzersiz bitkiler doğayla sizleri sağlıkla kucaklaştırmanın memnuniyetini yaşamaktadır. Her türlü önlemi alarak yaşam mücadelenizde faydalı olmaya devam etmektedir. Hastalık süresi boyunca sizlere destek olarak, hayat boyu dirençli kalmanızı sağlayacaktır. Ürünler doğallığı sebebiyle tercih edilmektedir. Herkes için kullanıma hazırdır ve yan etkisi şimdiye kadar görülmemiştir. Var olan mevcut hastalıklarınızı siz görmezden gelseniz bile, mucize ürünler bularak vücudunuzdan yok edecektir. Bitkisel besin takviyelerinin en önemli sırrı içeriğindeki bitkilerin hastalıklarla olan mücadelesinde barınmaktadır. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ürünleri var olan ve var olmaya çalışan hastalıkların geri adım atmasında en etkili rolü oynayacaktır.

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 10:43 am