En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Panax - Mustafa Eraslan

  Paylaş
  avatar
  kajucekirdek

  Mesaj Sayısı : 8
  Kayıt tarihi : 12/01/13

  Panax - Mustafa Eraslan

  Mesaj  kajucekirdek Bir Cuma Şub. 01, 2013 1:55 pm

  Panax ürünlerini temin etme noktasında karşınıza birçok seçenek çıkmakta. Tamamen müşterinin tercihine bırakılan bu seçenekleri kullanarak, sizlerde ürünleri temin edebilir rahatsızlıklarınızın giderilmesi aşamasında ürünlerin yardımına başvurabilirsiniz. Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığından gerekli onayların alınması sonucunda hazırlanan doğal destek ürünlerini internet üzerinde kesintisiz hizmet veren resmi satış sitesi üzerinden rahatlıkla temin edebilmektesiniz. Sipariş hattı numarasını arayarak, yetkili kişilere ulaşıp, kafanıza takılanları sorabilirsiniz. Bir diğer seçenek bulunduğunuz bölgede faaliyet gösteren yetkili bayilerini ziyaret ederek, ürün temini işlemini yapabilirsiniz. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'ı temin etme noktasında hiçbir şekilde zorlanmayacağınız seçeneklerle karşılaşmaktasınız.

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 10:45 am