En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Mustafa Eraslan

  Paylaş
  avatar
  kajucekirdek

  Mesaj Sayısı : 8
  Kayıt tarihi : 12/01/13

  Mustafa Eraslan

  Mesaj  kajucekirdek Bir Çarş. Ocak 30, 2013 2:41 pm

  Mustafa Eraslan randevu sistemi ile çalışmamakta olup, hazırlamış olduğu ürünler ile insanlara faydalı olma yolunu tercih etmiştir. Son yıllarda artan rahatsızlıklar ile binlerce insana çeşitli problemlerden şikayet eder olmuşlar. Durum böyle olunca da hepsi ile tek tek ilgilenmek yerinde bitkisel destek ürünleri ile rahatsızlığı bulunan insanların yanında olup, onlara faydalı olmayı amaçlamıştır. Uzun yıllar boyunca bitkileri incelemiş, bu konuda bilgi ve tecrübe sahibi olmuştur. Edindiği bilgileri de bitkisel destek ürünlerinde birleştirerek, insanlara faydalı hizmetler sunmuştur. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] randevu vermeyip, hazırladığı ürünleri kullanmanızı, kullanım hususunda tavsiyelere kulak vermenizi önermektedir.

   Forum Saati Salı Nis. 24, 2018 11:41 pm