En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Antika Kilim Yıkama

  Paylaş
  avatar
  Galder

  Mesaj Sayısı : 2
  Kayıt tarihi : 27/10/11

  Antika Kilim Yıkama

  Mesaj  Galder Bir Ptsi Ara. 12, 2011 10:23 pm

  Site adı: haliyikamam.com
  içerik: halı yıkama


  Antika kilim ve halılar, yine de, verilen yerine uygun bakım için de genellikle alınır sanat güzel parçalarıdır. İyi bir zemin kaplamaları ile düzgün bir şekilde onları korumak sadece ortak bir elektrikli süpürge ve temizlik ürünleri dışında daha bir çok alacaktır. Tipik elektrikli süpürgeler günlük halı sever için uygun, ancak potansiyel olarak tüm ince bir şey zarar verebilir. Bir sürü antika kilim, gerçekten yüksek kaliteli ve hassas malzemeler imal, ve size ne yaptığınızı anlamıyorum halinde zahmetsizce değerli kilim veya halı ile birlikte gevşemiş bir konu çekin, az yıpranmış olması açabilirsiniz durur. Basit bir elektrik süpürgesi idealini hayata işi almak için gerekli olandan çok daha fazla; Ayrıca, tipik alıcılar büyük olasılıkla bu tür kapsamlı bir temizlik için gerekli olacak gibi araçların temizlik halı elde sahip değilsiniz. Bu oldukça özel bir beceri ve ekipman seti ile bir profesyonel gerektirir. Sadece onlar, gerçekten mükemmel bir temiz vermek için uygulanan makine çalıştırmak için yollar bilirler.

  Örneğin, buhar enjektörleri ve basınçlı hava bidonlarda, ve değerli zemin kaplaması kurutma için optimum durumlarda asılı olabilir tam olarak nerede sentetik atmosfer kontrollü bir iklim kullanarak bir oda bile kullanabilirsiniz. Alt satırda, standart bir kişi sadece uygun bir halı sonra yakında görünmüyor olabilir gerçektir. Bu antika ya da yüksek fiyatlı kilim ve halılar ile gerçekten bu gerçekten gibi büyük arayan korumak, göz profesyonel halı kaplama ve döşeme günlük yaşam uzatmak (bölge içinde) temizlenmesi dikkate almalıdır.

  Kilim ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] uzmanları da bulunan herhangi bir kusurları düzeltmek veya sadece rötuş. Bu temizleyiciler gerçekten dokuma nitelikli ve böylece herhangi bir kilim veya halı yama mümkün . Onlar oldukça dünyanın dört bir yanından dokuma herhangi bir tasarım uygun bir pozisyon alma, halı ve kilim var çeşitli ile ilgili eğitim verilmektedir. Ancak bir uzman süpürge çekici bir başka muhteşem neden o kilim ve halılar doğru değerlendirmek mümkün olacak olduğu bir gerçektir. Yer döşemesi değer ve sadece ne kadar bu giderler halı satan açısından yıkayın ve muazzam yardımcı olacak düzeltmek için ne kadar fark.

   Forum Saati Paz Nis. 22, 2018 7:38 am