En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Saç ekiminde beklentiler ..Nasıl Yapılır ?

  Paylaş
  avatar
  pcturbo

  Mesaj Sayısı : 3
  Kayıt tarihi : 27/07/10

  Saç ekiminde beklentiler ..Nasıl Yapılır ?

  Mesaj  pcturbo Bir Çarş. Tem. 28, 2010 4:50 pm

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 1936 yılların başında ilk defa japon bir bilimadamı tarafından japonyan'yada uygulanmaya başlamıştır.
  Fakat ilk profosyonel ve kalıcı uygulamalar bu tarihten yaklaşık 30 yıl sonra olmuştur.Ülkemize ise [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  1990 yıllarda açılamya başlamıştır.[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] nde iki tane ana ve yaygın yöntem vardır.
  Fue ve fut olarak adlandırılan bu yöntemlerde ;günümüzde daha çok kullanılan saç ekim yöntemi fue yöntemi oldugu gözlemlenmiştir.
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir çok merkezde farklılıklar göstermekle beraber fiyat ralıgı 1500 dolar ile 5000 dolar arsındadır.
  Önceleri saç ekimi malesef güzelik merkezlerinde bile yapılmakla birlikte Türkiye'de bu iş belli bir standarlar dahilinde
  yapılagelmektedir.
  Özelikle son çıkan kanun ile birlikte [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]işlemi plastik cerrahlarca hastane ortamında sadece yapılmaktadır.
  Kaynak : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 10:46 am