En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

  Evden Eve Nakliyat Nedir ? Çalışma Prensipleri Nelerdir ?

  Paylaş
  avatar
  pcturbo

  Mesaj Sayısı : 3
  Kayıt tarihi : 27/07/10

  Evden Eve Nakliyat Nedir ? Çalışma Prensipleri Nelerdir ?

  Mesaj  pcturbo Bir Çarş. Tem. 28, 2010 4:50 pm

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] çalışma prensipleri nelerdir.
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yaptıracak müşteri bilmeli ki;her sektörde oldugu gibi nakliyat sektöründede ucuz etin yahnisi olmuyor.Kaliteli bir taşımacılık için uyulması gereken ana kriterler mevcut ;bundan verilen her ödün eşyalarınıza verilecek zarar olarak geri döner.
  .Bunun içindir ki Sayın müşterilerimiz kesinlikle bazı kriterlere dikkat !!! etmelidir.Bunların başında nakliye firmasına sadece kaça taşıyacagını sorar vercegi hizmeti sormazsanız;daha sonra kimseyi suçlamya hakkınız olmaz.Siz ne kadar bilinçli olur uyanıklıga kaçmadan işin hakkını öderseniz alacagınız hizmetde o kadar kaliteli olur.Yaşanılan deneyimler göstermiştir ki.2009 yılı şartlarında 550 tl altında yapılan şehir içi taşımaları malesef muhtemel firma kar marjının altında olup;firma kar etmek için elemandan ;ambalaj malzemesinden kısmak zorunda kalır ve müşteriye eksik hizmet vermek durumunda kalır.
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] firması olarak sizlere hep söz verdigmiz gibi hizmet ettik.
  Kaliteli bir taşımacılık için a[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]firmasını tercih ediniz.
  Ankara nakliyat 30 yıllık deneyim ve birkimini profosyonel bir biçimde hizmete sunar.


  Kaynak: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Çarş. Mart 21, 2018 2:20 am